Анонс 4 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі

У суботу, 11 липня 2020 року, відбудеться 4 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі…

О 17 годині на КСК «Колос» в смт Недриггайлів вийдуть місцевий ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) та ФК «Нафтовик» (Охтирка).

Охтирчани нині перебувають серед лідируючих команд, а молода недригайлівська команда бореться за місця в середині турнірної таблиці…

ФК «Ромни» (Ромни) та ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) розпочнуть свій матч на роменському міському стадіоні імені В.Окіпного о 18 годині. Обидві команди стартували не досить вдало в чемпіонаті. І поки що перебувають на нижнії місцях турнірної таблиці…

На сільському футбольному полі с. Северинівка о 18 годині зустрінуться нинішній лідер турніру ФК «Тростянець» (Тростянець) та місцевий ФК «Колос» (Северинівка), який розташувався (за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів) на 3 місці. Це буде, звичайно ж, центральний матч 4 туру.

На краснопільському стадіоні «Колос» о 18 годині на поєдинок вийдуть команди ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Україна-Аграрна» (Токарі). «Явір» входить до групи лідируючих команд, а футболісти з Токарів перебувають поруч цієї групи.

О 18 годині в Кролевці на стадіоні імені М.Лавринця о 18 годині розпочнуть гру місцевий ФК «Кролевець» (Кролевець) та ФК «Альянс-2» (Липова Долина). Кролевчани поки що шукають свою гру, тому й не мають перемог, а липоводолинці перебувають у верху турнірної таблиці.

Зауважимо, що матчі чемпіонату через карантинні заходи відбуваються без уболівальників.

На світлині: КСК «Колос» в смт Недригайлів чекає на початок матчу.

Фото Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.