Анонс матчів 3 туру Вищої ліги чемпіонату Сущини з футболу

У суботу, 04 липня 2020 року, відбудеться 3 тур чеипіонату Сумської області з футболу серед команд Вищої ліги…

О 17 годині в Кролевці розпочнеться матч між місцевим ФК «Кролевець» та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів).

На стадіоні села Байрак (на світлині) о 18 годині почнуть гру нинішні лідери чемпіонату ФК «Альянс-2» (Липова Долина) та ФК «Явір» (Краснопілля).

У селі Велика Чернеччина о 18 годині на футбольне поле вийдуть команди ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) та ФК «Колос» (Северинівка).

ФК «Тростянець» (Тростянець) та ФК «Ромни» (Ромни) свій матч розпочнуть о 17 годині на тростянецькому стадіоні імені В.Куца.

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) та ФК «Нафтовик» (Охтирка) гратимуть на глухівському стадіоні «Дружба». Початок матчу о 18 годині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.