У Вищій лізі чемпіонату Сумської області з футболу відбувся 2 тур

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ, у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу 2 тур відбувся сьогодні, 27 червня 2020 року…

Подаємо його результати:

ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) - ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) - 1:3

ФК «Ромни» (Ромни) - ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – 1:2

ФК «Колос» (Северинівка) - ФК «Альянс-2» (Липова Долина) – 1:1

ФК «Явір» (Краснопілля) - ФК «Кролевець» (Кролевець) – 1:1

Матч між командами ФК «Нафтовик» (Охтирка) та ФК «Тростянець» (Тростянець) перенесена на пізніший термін.

28 червня 2020 року на стадіоні «Ювілейний», що в місті Суми, відбудеться футбольний матч за Суперкубок. Його розіграють володар Кубку Сумщини ФК «Тростянець» та чемпіон Вищої ліги Сумської області з футболу 2019 року ФК «Суми». Початок матчу о 18 годині.

Детальний огляд 2 туру чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) опублікує дещо пізніше у розділі СПОРТ.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: матч між командами ФК «Недригайлів-Барса-2003» та ФК ТОВ «Велетень».

Фото Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.