У 1 турі Вищої ліги чемпіонату Сумщини з футболу ФК «Явір» (Краснопілля) переміг ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів)

Як і анонсував інтернет-порта БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, перенесений матч 1 туру у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) відбувся сьогодні, 24 червня 2020 року, на краснопільському стадіоні «Колос».

Нагадаємо, що 20 червня 2020 року, коли стартувавв чемпіонат у «вишці» в Краснопіллі відбувся матч на Кубок «DEMIANENKO CUP» між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Суми» із обласного центру (на світлині).

Про нього детально розповідав БіЖ у розділі СПОРТ.

А сьогодні поєдинок між ФК «Явір» та ФК «Недригалів-Барса-2003», який щойно завершився, – це завершальний матч стартового туру.

Він закінчився з рахунком 3:1 на користь господарів.

За краснопільців голами відзначилися Антон Кончаков (9 хвилина), Олег Корж(43 хвилина) та Володимир Торба (72 хвилина).

У недригайлівців гол на 38 хвилині у ворота господарів забив Богдан Бакляк.

Більш детально про цей поєдинок інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.