Перенесений матч 1 туру у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) відбудеться 24 червня 2020 року

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, перший тур у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу відбувся 20 червня 2020 року.

Нагадаємо, що він приніс такі результати:

ФК «Кролевець» (Кролевець) – ФК «Колос» (Северинівка) – 1:4

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) – ФК «Ромни» (Ромни) – 3:1

ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – ФК «Нафтовик» (Охтирка) – 1:5

ФК «Тростянець» (Тростянець) – ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – 3:0

Минулої суботи не відбувся тільки один матч між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів).

Саме того дня, про що детально розповідав БіЖ у розділі СПОРТ у Краснопіллі відбувся матч на Кубок «DEMIANENKO CUP» між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Суми» (Суми).

...А перенесена гра першого туру чемпіонату між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) відбудеться у середу, 24 червня 2020 року.

Почнеться матч о 18 годині на стадіоні «Колос», що в смт Краснопілля.

Через карантинні заходи, на жаль, матчі чемпіонату Сумщини з футболу проходять без уболівальників, але вони завжди знаходять спосіб як повболівати… (на світлині).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.