Відбувся 1 тур у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, 20 червня 2020 року відбувся 1 тур у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу.

Відразу відзначимо, що матч між командами ФК «Явір» (Краснопілля) та ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) перенесений на 24 червня 2020 року. Почнеться він о 18 годині на краснопільському стадіоні «Колос».

А в першому турі у матчах, які були зіграні, зафіксовано такі результати:

ФК «Кролевець» (Кролевець) – ФК «Колос» (Северинівка) – 1:4

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) – ФК «Ромни» (Ромни) – 3:1

ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – ФК «Нафтовик» (Охтирка) – 1:5

ФК «Тростянець» (Тростянець) – ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – 3:0

Наступний 2 тур відбудеться 27 червня 2020 року.

Анонс про нього буде надруковано на інтернет-порталі БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина ФК «Тростянець».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.