Вони прославляють футбольну Сумщину…

На цій світлині – два відомі спортсмени: тренер збірної команди України з футзалу, за яку виступають футболісти з вадами зору, Ігор Кравченко та голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.

Зауважимо, що збірна України – чемпіон світу та Європи, а команда ФК «Ветеран» (Недригайлів) за яку грає Юрій Сердюк, перемагала в чемпіонаті Сумщини з футболу серед ветеранів 40 років і старші.

В обох цих спортсменів є й інші спортивні вагомі доробки, які, безсумнівно, заслуговують на увагу.

Проте найголовніше, що й Ігор Кравченко, й Юрій Сердюк і нині в футбольному строю, і ведуть за собою інших…

А зустрілися вони на контрольному поєдинку між командами ФК «Недригайлів-Барса-2003» та «Альянс-2» (Липова Долина), який відбувся на КСК «Колос» в Недригайлові.

До слова, сьогодні, 20 червня 2020 року, як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, стартував чемпіонат Сумщини з футболу серед команд Вищої ліги.

І обидві команди протягом сезону ще двічі зіграють між собою…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.