Поєдинок на Суперкубок Сумщини відбудеться 28 червня 2020 року

ГС «Асоціація футболу Сумської області» 28 червня 2020 року на стадіоні імені Володимира Куца у місті Тростянець проводить футбольний матч за Суперкубок Сумської області, повідомив офіційний сайт Асоціації футболу Сумської області.

Почесний трофей розіграють поміж собою володар Кубку Сумщини футбольний клуб ФК «Тростянець» та чемпіон Вищої ліги Сумської області ФК «Суми».

Початок матчу розпочнеться о 18 годині.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.