Вагомі успіхи сумських фігуристок…

Закінчився онлайн-конкурс з загальної фізичної підготовки «ЗІРКА СПОРТУ», який проводила Всеукраїнська Ліга фігурного катання.

У конкурсі взяли участь 60 учасників з Києва, Сум, Житомира, Бучі, Ужгорода, Краматорська, Харкова, Дніпра та Кам'янського.

Вітаємо наших переможців в онлайн конкурсі, які набрали найбільшу кількість балів!

Вищий рівень:

Лауреат 1 ступеня

Оласюк Анна

Середній рівень, 3 дивізіон:

Лауреат 1 ступеня

Полуляшенко Алла

Лауреат 2 ступеня

Каравай Емілія

Лауреат 3 ступеня

Косенко Софія (на світлині)

У початковому рівні серед дітей 2016-2012 років народження виборола найвищу вигонароду та стала Лауреатом Гран-Прі Гальченко Крістіна.

Про всі ці вагомі успіхи сумчанок-фігурісток повідомлено на сторінці «Фігурне катання м. Суми» в Фейсбуці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.