Перемагає той, хто вміє добре й майстерно боротися…

Сьогодні, 23 травня 2020 року, відзначається Міжнародний день спортивної боротьби – свято, яке має понад столітню історію, а корінням сягає Стародавньої Греції…

Перший чемпіонат світу з боротьби відбувся 23 травня 1904 року.

В Україні його відзначають четвертий рік поспіль.

І хоча нині карантинні обмеження, але й спортсмени, і всі, хто причетний до спортивної боротьби вітають один одного.

До цих привітань, безсумнівно, приєднується й інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), який постійно на своїх сторінках висвітлює хід різноманітних змагань із спортивної боротьби.

Адже боротьба – один з найдавніших та найбезкомпромісних, дивовижних видів спорту, яке знало і знає людство.

Ще від часів сивої давнини борці виходили на арену, аби в чесному поєдинку визначити найсильнішого.

І завжди перемагає той, хто вміє добре й майстерно боротися…

Зокрема, високі місця завойовують на різноманітних всеукраїнських та обласних змаганнях і юні борці з Бурині.

Про них інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) детально розповідав у розділі СПОРТ.

Безперечно, за кожною перемогою, стоять і роки важких тренувань, і гартування фізичних та духовних сил, і нелегкі змагання.

А ще – щоденна нелегка праця тренерів, допомога батьків та небайдужих до спорту людей і організацій, підтримка уболівальників.

Та найважливіше, що нині юні борці виростають справжніми чоловіками, які в будь-який момент готові стати на захист рідних, близьких, друзів, а загалом – рідної України.

Пишаються буринці тим, що юні борці та їхні тренери-вихователі приносять славу місту Буринь та Буринщині в цілому!

Саме вони і є гордістю нашого рідного краю.

Спортивний клуб «БУРИНЬ» вітає борців, їх наставників, усіх, хто причетний до цього популярного в світі виду спорту, з Міжнародним днем спортивної боротьби! Бажає всім здоров'я, щастя та подальших спортивних і життєвих успіхів!

На світлині: вони приносять славу рідному краю.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.