Футболісти ФК «Гранум» (Сніжки) грають у професійних клубах України

Сніжківський «Гранум», який грав у Вищій лізі Сумщини з футболу, підготував доволі чимало гравців, які нині є відомими не тільки в області, а й грають за професійні клуби України.

Щодо цього інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) опублікує матеріал дещо пізніше.

А сьогодні повідомимо, що три футболісти, а саме – Артем Галета, Олександр Косяченко та Єгор Судін виступають у чемпіонаті України з футболу.

Зокрема, Артем Галета, якому 1 квітня 2020 року виповниться 20 років, вже два роки грає в ФК «Поділля» (Хмельницький), який виступає в Другій лізі чемпіонату України.

У ФК «Гранум» позиція Артема була – фланговий атакувальний півзахисник, а в Хмельницьку він більше грає на вістрі атак.

19-річний Олександр Косяченко, який минулорічний сезон провів у складі ФК «Гранум» (Сніжки), нині дозаявлений за ФК «Реал-Фарма» (Одеса). Це теж друголігова команда. Він – напівзахисник.

Захисник Єгор Судін, який зовсім ще недавно грав за «гранумців», відправився до Львова. Тут він поповнив ряди команди ФК «Львів-U19».

Підкреслимо, що основна команда ФК «Львів» – це команда Прем’єр-ліги України.

У ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) начальник та спортивний директор ФК «Гранум» (Сніжки) Олександр Даценко зауважив, що всі футболісти доволі юні, мають добрі здібності. Отже, у них є шанси не тільки розкрити свій потенціал, а й вирости в класних футболістів…

До слова, їх потенціал у футболі почав розкривати тренер ФК «Гранум» Валерій Попов.

Ну, що ж… Будемо слідкувати за професійним зростанням наших футболістів-земляків, і радітимемо їхнім успіхам…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Фотоколаж Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.