Команда FC «Gradus» із Сумщини здобула чергову перемогу в чемпіонаті Elastiko з футзалу в Києві

Про команду FC «Gradus», яка грає в складі гравців із Недригайлівського і Буринського районів, та виступала в міні-футбольному чемпіонаті Elastiko в Києві, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово розповідав у розділах СПОРТ та ВІДЕО.

Нині «градусники» грають в чемпіонаті Elastiko Premier League з футзалу в Києві.

У 11 турі ФК «Градус» переміг одного з лідерів турніру київський FC «Soccer» з рахунком 7:6.

Голи в переможців на свої рахунки записали Якименко Руслан – 3, Козаченко Сергій – 2, Мірошник Артем та Кулик Руслан – по одному.

Після цієї вкрай важливої перемоги «градусівці» перемістилися на другу сходинку турнірної таблиці, і від нинішнього лідера FC «XADO» (Київ) відстають тільки на 3 очка після 11 турів.

Вони мають в своєму активі 21 очко (7 перемог та 4 поразки).

До слова, команда ФК «Градус» забила найбільшу кількість голів – 54.

До закінчення чемпіонату залишається ще 5 турів…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.