У міні-футбол грали футболісти Бурині та Білопілля

Матч відбувся на міні-футбольному стадіоні, що в Буринському міському Павловському парку.

На майданчику зустрілися вихованці Буринської ДЮСШ та Білопільської ДЮСШ.

Це товариський матч, тому рахунок його був не такий уже й важливий для команд.

А перемогу в ньому здобули буринські «дюсошовці».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав про вагомі досягнення юних футболістів з Бурині на обласних та всеукраїнських турнірах.

Зокрема, вже нинішнього року в Харкові на турнірі з футзалу серед 16 команд з різних міст України, буринські футболісти під керівництвом тренера Романа Кондруха зайняли високе 4 місце.

...А на товариському матчі в Бурині їх палко підтримували й уболівальники, й батьки та родичі…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.