Завершився відкритий чемпіонат Буринської міської ОТГ з футзалу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ регулярно розповідав про хід відкритого чемпіонату Буринської міської ОТГ з футзалу серед команд аматорів.

...У спортивній залі Буринської СШ № 1 імені В. М. Кравченка відбулися ігри заключного туру чемпіонату.

За підсумками 6 турів чемпіоном першості стала команда ФК «Колос» з Бурині (на світлині).

Команда «Чернеча Слобода» виборола срібні медалі.

Третє місце в чемпіонаті посіла команда «ДПРЧ-23» (Буринь).

За підсумками голосування, кращим гравцем чемпіонату визнаний Маняк Євген («Колос»).

Кращим бомбардиром став Борсай Олег з команди «Батьківщина молода».

Кращим воротарем визнано Рябоконя Володимира, голкіпера команди «ДПРЧ-23».

Призери та переможець змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.