Завершився відкритий чемпіонат Путивльського району з волейболу серед жіночих команд

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав про хід відкритого чемпіонату Путивльського району з волейболу серед жіночих команд.

У ньому, окрім команд з Путивльщини, брали участь жіночі команди з Бурині (тренер – Валерій Перепелиця) та Глухова.

29 січня 2020 року в спортивній залі Путивльського педагогічного коледжу ім. С.В. Руднєва відбувся заключний тур змагань.

Ось які місця посіли команди-учасниці:

  1. ВК «Імені К. Реви» (Глухів)

  2. СК «Сейм» (Путивль)

  3. «Буринь» (Буринь)

  4. «Педколеж» (Путивль)

  5. «Рехта» (Путивль)

  6. «Чайка» (Путивль)

  7. «СНАУ» (Путивль)

Таким чином, відкритий чемпіонат з волейболу Путивльщини серед жіночих команд сезону 2019-2020 років закінчився...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.