Недригайлівські земляки зіграли футзальний матч у Сумах

У спортзалі ФЦ «Барса» у традиційному товариському матчі з футзалу зустрілись команди: збірна гравців-недригайлівців, які проживають у в Сумах, і ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Перший тайм закінчився перемогою гостей 5:3.

Другий тайм пройшов у безкомпромісній боротьбі.

І в підсумку була зафіксована результативна та бойова нічия 10:10.

Найрезультативнішими гравцями в своїх командах стали Вадим Гордієнко (Суми) та Сергій Губарєв (Недригайлів), які записали на свої рахунки по три забитих м’ячі.

Організатори матчу щиро вдячні дирекції ФЦ «Барса» за люб’язно наданий майданчик для зустрічі футбольних команд.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.