ФК «Гранум-Феміда» із Сніжків зіграє з командою «Сумихімпром-СДПУ»

У суботу, 04 січня 2020 року, в Легкоатлетичному манежі СумДУ розпочнеться гра 8 туру зимового чемпіонату АФС в Gold Division між командами «Гранум-Феміда» (Сніжки) та «Сумихімпром-СДПУ» (Суми).

Початок матчу о 16 годині.

Зауважимо, що нині «гранумофемідівці» перебувають на 6 позиції, а їх суперники утримують другу сходинку турнірної таблиці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.