У Недригайлові відбувся турнір з футзалу серед ветеранів

У спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбувся передноворічний турнір з футзалу серед ветеранів у віковій категорії «40+».

Змагання, які зимової пори вже стали традиційними для селища Недригайлів, зібрали ветеранські команди з Вільшани, Деркачівки та Недригайлова.

А перемогу в нинішньому турнірі отримав недригайлівський ФК «Ветеран».

Другими стали вільшанці, а третіми – деркачівці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.