Юні футболісти з Бурині повернулися із всеукраїнського турніру із срібними медалями

Протягом 27-29 грудня 2019 року в місті Шостка проходив 24 традиційний Новорічний турнір з футзалу серед юнаків 2008-2009 років.

Це всеукраїнський турнір, в якому виступали команди Київської, Сумської та Чернігівської областей.

Команда ДЮСШ (Буринь) під керівництвом тренера Романа Кондруха теж взяла участь у ньому.

Всього ж на футзальний майданчик виходило 10 команд.

І однією з кращих серед них була команда з Бурині.

«Дюсошівці» дійшли до фіналу, де зіграли з футзалістами з Кролевця.

І хоча буринці поступилися їм, але й срібні медалі – це вагомі нагороди буринських гравців та їх тренера.

До слова, напередодні шосткинського турніру з футзалу, футболісти ДЮСШ (Буринь) виступили ще на одному всеукраїнському турнірі – відкритому Кубку міста Ніжин з міні-футболу серед юнаків 2008 року.

Тут грали десять команд із Києва та Чернігівської області. А Сумщину на ньому представляли юні футболісти із Бурині та Кролевця.

Цікаво, що в Ніжині буринські гравці переграли кролевчан.

А загалом, «дюсошівці» зайняли 6 місце.

Цими двома турнірами підопічні Романа Кондруха й завершили футбольний сезон 2019 року. Він був цілком вдалим для юних футболістів. Адже в деяких турнірах всеукраїнського та обласного рівнів вони ставали й переможцями, й призерами.

Також провели історичні офіційні матчі з грандами українського футболу – командами «Динамо» (Киів) та «Шахтар» (Донецьк) з іншими відомими футбольними колективами України.

Утім, про тепер уже минулий історичний футбольний сезон 2019 року для команди ДЮСШ (Буринь), інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) планує розповісти дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: гравці команди ДЮСШ (Буринь) зі своїм тренером Романом Кондрухом – срібні призери престижного всеукраїнського футзального турніру в місті Шостка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.