ФК «Гранум-Феміда» із Сніжків зіграє з командою «Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2»

28 грудня 2019 року о 17 годині в Легкоатлетичному манежі СумДУ розпочнеться гра 7 туру зимового чемпіонату АФС в Gold Division між командами «Гранум-Феміда» (Сніжки) та «Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2» (Суми).

Ця гра буде дуже важливою для обох команд. Адже ФК «Гранум» нині перебуває на шостій позиції, їхній суперник – на сходинці вище.

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у роздіді ВІДЕО, гра 6 туру зимового чемпіонату АФС в Gold Division між командами «Гранум-Феміда» та «International» (Суми) закінчився з рахунком 7:3 (на світлині).

За «інтернаціоналістів» голи забивали Півненко (4), Каліфа (14,47).

За переможців відзначилися Змисля (24), Супрун (29), Лютов (30), Чуйко (39), Пугач (40,48), Даценко (46).

ФК «Гранум-Феміда» виступав у такому складі: воротарі – 1.Марковчин. 1.Огієнко, польові гравці - 5.Білоненко. 77.Супрун. 22.Голибін. 11.Чуйко. 4.Благодарний. 9.Пугач. 3. Лютов. 8.Краснянський. 19.Змисля. 16.Бабанін. 6.Макошенець. 14 Даценко – капітан.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.