У Ромнах відбувся перший відкритий турнір з волейболу, присвячений пам`яті Сергія Дмитренка

У спортивних залах Роменських коледжей СНАУ та КНЕУ відбувся 1-й відкритий турнір з волейболу пам`яті Сергія Дмитренка.

Сергій Павлович протягом 40 років працював керівником фізичного виховання Роменського сільськогосподарского технікумі, котрий нині має назву коледж СНАУ.

Участь у турнірі взяли ветеранські команди Буринського та Недригайлівського районів, міст Ромни та Конотоп, а також – чоловічі команди СНАУ та КНЕУ.

Перше місце вибороли ветерани-волейболісти Ромнів.

Друге місце посіли недригайлівсьі ветерани, а третє студенти-волейболісти коледжу СНАУ.

Переможці та призери були нагороджені медалями, кубками, статуетками від спонсора компанії «Метал Майстер» (м.Харків) на чолі з директором Сергієм Штанько, який узяв участь у нагородженні.

Вагому спонсорську допомогу в проведенні турніру пам‘яті С.П. Дмитренка також надав депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.