30 листопада 2019 року в Недригайлові відбудеться обласний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Микола Маслака

Традиційний обласний турнір з волейболу, присвячений пам'яті Миколи Маслака, пройде в смт Недригайлів, селах Вільшана та Коровинці 30 листопада 2019 року.

У ньому візьмуть участь чоловічі, жіночі та ветеранські команди Сумщини.

Урочисте відкриття змагань розпочнеться о 9 годині 30 хвилин у спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

Чоловіки гратимуть у спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ».

Тут гратимуть команди – Суми, Суми Газ, Недригайлів, Ромни, Буринський район, Чернеча Слобода Буринського району, Лебедин, Путивльський і Шосткинський райони.

Жіночі команди зіграють у спортивній залі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Недригайлів, Шостинський, Путивльський, Роменський, Буринський райони, Вільшанська сільська рада, Конотоп, СНАУ-Ромни.

Ветеранські команди виступатимуть у спортивній залі Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Недригайлів, Тростянець, Буринський район, Харків.

Зауважимо, Микола Михайлович Маслак був відомим спортсменом, тренером і громадським діячем Сумської області. Він жив і працював у смт Недригайлів.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.