Давід Гніденко з Бурині виборов золоту медаль на престижному всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби в Києві

Давід Гніденко з Бурині разом з командою міста Путивль взяв участь у ІV всеукраїнському турнірі пам'яті знаменитого українського тренера Хамлова В.Я., який відбувся у місті Київ.

Давід став чемпіоном цього престижного турніру у ваговій категорії до 46 кілограмів (2009-2010 років народження).

На змаганнях юних борців привітав та побажав успіхів у їхньому улюбленому виді спорту, двукратний чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

Це було дуже радісно сприйнято юними спортсменами. Адже Жан Беленюк для них є справжнім кумиром.

До слова, прославлений борець нині є й депутатом Верховної Ради України.

«Дякую за дружню підтримку путивльський команді на чолі з їхнім тренером. Дякую за допомогу СК «Буринь» та підприємству «Базис +», – зауважив у екслюзивному інтерв'ю Володимир Гніденко, батько чемпіона.

А сам чемпіон, Давід Гніденко, висловив слова вдячності своїм тренерам…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.