На ново збудованому штучному майданчику зіграли футболісти з Ромнів та Недригайлівщини

На ново збудованому футбольному майданчику зі штучним покриттям у селі Вільшана відбувся товариський матч з міні-футболу.

Після майже дворічної перерви зустрілися команди Роменської міської ради та збірна гравців Недригайлівської і Вільшанської ОТГ.

Матч закінчився з рахунком 5:4 на користь збірників Недригайлова та Вільшани.

Голи у переможців до свого доробку записали Юрій Сердюк – тричі, Ігор Постоєнко – двічі і Юрій Дяченко.

Кращим гравцям матчу – Олександру Шевченку та Валерію Громиці – вручені подарунки від Недригайлівської селищної ради.

До слова, черговий матч цих команд відбудеться наступного тижня.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.