ФК «Альянс» (Липова Долина) переміг МФК «Миколаїв-2»

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 16 листопада 2019 року, на стадіоні «Ювілейний» в Сумах, щойно завершився матч 21 туру між командами ФК «Альянс» (Липова Долина) та МФК «Миколаїв-2» (Миколаїв).

Поєдинок пройшов за переваги господарів, які відкрили рахунок на 13 хвилині – це зробив Ярослав Сидоренко.

На 44 хвилині перевагу подвоїв Владислав Зрібняк.

А на 47 хвилині крапку у грі поставив Сергій Загинайлов.

Отже, перемога 3: 0 на користь липоводолинців.

У ФК «Альянс» 47 очок в 19 матчах, на 2 очка має менше ФК «ВПК-Агро» (Магдалинівка).

Свій матч магдалинівці зіграють 17 листопада 2019 року.

У заключному осінньому 22 турі ФК «Альянс» зіграє в Херсоні проти місцевого ФК «Кристал», який поки що посідає третю сходинку турнірної таблиці…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.