Богдан Гуценко з Бурині виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті Сум з боксу

Відбувся відкритий чемпіонат міста Суми з боксу.

Два спортсмени з Бурині виступили на ньому.

Обидва продемонстрували доволі майстерний бокс, і показали гарні результати.

Зокрема, Богдан Гуценко, 2003 року народження, у ваговій категорії 60 кілограмів виборов золоту медаль, став чемпіоном міста Суми.

Зовсім трішки не вистачило для завоювання призового місця бойового досвіду Дмитру Годовасенку, 2007 року народження, у ваговій категорії 47 кілограмів.

Дмитро провів гарний бій, але супротивник виявився більш досвідченішим...

Команда дякує за допомогу й підтримку підприємству «Базис +» та СК «Буринь».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.