Перемога ФК «Альянс» (Липова Долина) в чемпіонаті України з футболу в Кривому Розі

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ, 10 листопада 2019 року в Кривому Розі ФК «Альянс» (Липова Долина) зіграв проти місцевого ФК «Гірник» у 20 турі чемпіонату України з футболу у Другій лізі групи Б.

Липоводолинці перемогли з рахунком 2:1, і тепер ділять першу сходинку турнірної таблиці з командою ФК «ВПК-АГРО» (Магдалинівка).

На 3 очка від них відстає херсонський «Кристал».

Голи за «Альянс» забили на 43 хвилині Сергій Загинайлов, а на доданій другій хвилині першого тайму – Станіслав Шарай.

У господарів на 5 хвилині відзначився Ігор Бука.

У 21 турі, який відбудеться 16 листопада 2019 року в Сумах, на стадіоні «Ювілейний», ФК «Альянс» зіграє з ФК «Миколаїв-2».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.