Чергова перемога ФК «Альянс» (Липова Долина) у чемпіонаті України з футболу

Сьогодні, 3 листопада 2019 року, на стадіоні «Олімпійський, що в Сумах, відбувся матч 19 туру чемпіонату України з футболу у Другій лізі групи Б.

ФК «Альянс» (Липова Долина) приймав команду ФК «Реал Фарма» (Одеса).

На 2 хвилині рахунок у матчі відкрив Владислав Шарай.

Він же на 31 хвилині і подвоїв його.

А через дві хвилини Ярослав Сидоренко зробив рахунок 3:0.

У другому таймі, а саме на 57 хвилині Станіслав Шарай, і на 70 хвилині (з пенальті) В'ячеслав Піднебенной довели підсумок поєдинку до 5:0.

Зауважимо, що опісля 19 турів ФК «Альянс» набрав 41 очко в 17 іграх.

Команда ділить друге-третє місця з ФК «Кристал» (Херсон).

А на першій позиції ФК «ВПК-Агро»(Магдалинівка) з 44 очками після 18 ігор.

10 листопада 2019 року в Кривому Розі ФК «Альянс» (Липова Долина) зіграє проти місцевого ФК «Гірник».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.