Завершився чемпіонат Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідав про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

І ось сьогодні, у суботу, 26 жовтня 2019 року, зіграні матчі заключного 18 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

У ньому зафіксовано такі результати:

ФК «ТОВ «Велетень» (Глухів) – ФК «Тростянець» (Тростянець) – 1:0

ФК «Ромни» (Ромни) – ФК «Дружба» (Дружба) – 3:0 ( футболісти з Дружби не приїхали на гру)

ФК «Тростянець-2» (Тростянець) – ФК «Гранум» (Сніжки) – 5:1

24 жовтня 2019 року в перенесеному матчі 18 туру ФК «Шостка» вдома поступився чемпіону першості нинішнього сезону ФК «LS Group» (Верхня Сироватка) з рахунком 0:5.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.