Зіграно 17 тут чемпіонату Сумської області з футболу у Першій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Першій лізі.

Подаємо результати матчів 17 туру, який відбувся в суботу, 19 жовтня 2019 року.

ФК «Колос» (Северинівка) - СК «Сейм» (Путивль) – 3:0 (путивляни припинили участь у чемпіонаті).

ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) - ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля) - 6:2

ФК «Кристал» (Конотопський район) - ФК «Лебединець» (Лебедин) - 1:2

Першу сходинку турнірної таблиці посідає ФК «Колос» (Северинівка), який набрав 40 очок. До слова, северинівці достроково оформили своє чемпіонство в першості…

На другій позиції перебуває ФК «Ураїна-Аграрна» із 36 очками.

ФК «Явір» (Краснопілля) має в своєму активі 29 очок і третє місце в чемпіонаті.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.