У Вільшані відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям

У селі Вільшана, що в Недригайлівському районі, на території Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відкрито новозбудоване міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 22х42 метри.

Голова Вільшанської ОТГ Михайло Мельніков привітав жителів громади з цією непересічною подією, і подякував усім хто був причетний до цієї важливої справи.

Безсумнівно, що наявність цього спортивного майданчика стане додатковим стимулом для заняття фізичною культурою і спортом.

Володимир Мукомела, директор ТОВ «Харківспецінвест», організації, яка безпосередньо виконувала будівництво, подарував місцевій школі 10 футбольних м’ячів.

Також відбулися перші два турніри з міні–футболу.

У першому узяли участь 4 учнівські команди Вільшанської ОТГ.

Переможцем стала команда «Деркачівка».

Третє місце виборола команда «Роменська», друге місце – команда «Ліверпуль».

Переможці і призери нагороджені грамотами, кубками та медалями.

На завершення спортивного свята зіграно матч ветеранських команд ФК «Недригайлів» та ФК «Вільшана».

Вільшанці були більш наполегливими і вправними при завершенні атак.

Завдяки цьому і переграли гостей з рахунком 9:7.

Кращими гравцями матчу визнані Громика Валерій (ФК «Ветеран» з Вільшани) та Сердюк Юрій (ФК «Ветеран» з Недригайлова).

На світлині: юні футболісти із задовленням грають на новому футбольному майданчику зі штучним покриттям.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.