19 жовтня 2019 року відбудеться 17 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 19 жовтня 2019 року, відбудуться матчі 17 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі. У ньому зіграють:

ФК «Гранум» (Сніжки) – ФК «Шостка» (Шостка). Початок о 14 годині 30 хвилин.

ФК «Дружба» (Дружба) – ФК «Кролевець» (Кролевець). Початок о 14 годині.

ФК «Тростянець» - ФК «Ромни» (Ромни). Початок о 14 годині 30 хвилин на стадіоні в місті Охтирка.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.