12 жовтня 2019 року відбудеться 16 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

У суботу, 12 жовтня 2019 року, відбудуться матчі 16 туру чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі.

У ньому зіграють:

ФК «Шостка» (Шостка) – ФК «ТОВ «Велетень» (Глухів). Початок о 14 годині.

ФК «Ромни» (Ромни) – ФК «LS Group» (Верхня Сироватка). Початок о 13 годині на стадіоні с. Байрак, Липоводолинський район.

ФК «Кролевець» (Кролевець) – ФК «Тростянець» (Тростянець). Початок о 14 годині.

ФК «Тростянець-2» (Тростянець) – ФК «Дружба» (Дружба). Початок о 14 годині на стадіоні в м.Охтирка.

ФК «Гранум» (Сніжки) в цьому турі відпочиває.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.