У Бурині відбудеться турнір з міні-футболу серед команд Сумщини

У неділю, 13 жовтня 2019 року, напередодні свят Покрови Божої Матері, Дня захисника України та Дня українського козацтва на штучному футбольному майданчику в Буринському міському Павловському парку відбудеться турнір з міні-футболу серед ветеранських команд Білопілля, Бурині, Недригайлівського району та Конотопа.

Початок його о 10 годині.

Турнір присвячується пам'яті нашому землякові-футболісту, призеру всеукраїнських змагань серед ветеранів АНАТОЛІЮ РІЧКАЛЮ.

Запрошуються подивитися цікаві та захоплюючі поєдинки всі любителі футболу та його шанувальники-уболівальники.

На світлині: міні-футбольний стадіон в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.