Депутати-футболісти Сумщини зіграли матч проти збірної команди України…

У спорткомплексі Сумського державного педагогічного університету відбувся товариський матч між збірною командою України з футзалу серед гравців з вадами зору та збірної команди депутатів Сумщини…

Поєдинок відбувся за ініціативи тренерського штабу збірної України з футзалу серед гравців з вадами зору.

Матч закінчився з рахунком 6:2 на користь збірної України.

У складі депутатської збірної забитими м’ячами відзначилися ветерани команди Віталій Савоненко та Юрій Сердюк, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.