У Недригайлові розіграли Кубок голови ФФН без одного з лідерів Недригайлівщини ФК «Космос» (Терни)

Кубок голови Федерації футболу Недригайлівщини 2019 року, як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, було розіграно 15 вересня 2019 року на Недригайлівському КСК «Колос».

Участь у ньому взяли команди ФК «Недригайлів», ФК «Іваниця», ФК «Кулішівка-Хоружівка» та ФК «Вільшана».

За Кубок велася напружена боротьба між командами (на світлині).

І все ж таки його вибороли футболісти ФК «Недригайлів».

Друге місце посіли футболісти ФК «Кулішівка-Хоружівка», на третьому місці – ФК «Іваниця».

Через фінансові проблеми у Кубку голови ФФН не взяла участь одна з найсильніших футбольних команд Недригайлівщини ФК «Космос» (Терни).

Останніми роками, через не належну увагу селищної влади до команди, «космонавти» починають втрачати свої футбольні вершини.

І вже нинішнього сезону вони не виграли ні Кубок району, ні чемпіонство, а на цей останній і один з головних турнірів району в нинішньому році – взагалі не приїхали.

Жаль…

Також відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату Недригайлівського району з футболу 2019 року, в якому перше місце виборов ФК «Недригайлів», друге – ФК «Космос» (Терни), третє – ФК «Іваниця».

Зауважимо, що Кубок Недригайлівщини з футболу 2019 року виграла команда ФК «Недригайлів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.