Вони виборювали футбольну славу Недригайлівщини

У 2019 році виповнюється 20 років з того часу як футбольний клуб «Посульський» виборов для своїх земляків-уболівальників звання чемпіона Сумської області з футболу сезону 1999 року.

На світлині: чемпіонський склад ФК «Посульський» – верхній ряд: Сандуленко Сергій, Вертелецький Віталій, Іваненко Василь, Дудка Андрій, Дудка Юрій, Лушпа Сергій, Виговський Сергій, Дядченко Григорій, Царіцин, Микола, Сердюк Юрій, начальник команди; нижній ряд: Дядченко Руслан, Павленко Сергій, капітан команди, Костромицький Сергій, Булат Іван, Дубров Олег, Ткаченко Сергій, Жук Олександр, Чорношвець Сергій, Кравченко Ігор, тренер команди, Дихало Валентин, водій команди.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.