Кубок у Бурині розіграли юні футболісти

Сьогодні, 12 вересня 2019 року, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувся турнір з футболу, присвячений Дню фізкультури і спорту…

Участь у ньому взяли 5 футбольних шкільних команд, які були поділені на дві групи.

У першій групі команда Буринської СШ №1 впевнено перемогла своїх суперників – юних футболістів із Червоної Слободи та Успенки, і вийшла до фіналу.

У другій групі боротьбу за вихід до фіналу вели команди міських шкіл – №2 та №3.

Перемогу здобули футболісти Буринської СШ №2.

Вони й зустрілися в фінальному поєдинку з командою Буринської СШ №1.

У грі безперечну перевагу мали футболісти школи №1. Матч закінчився з рахунком 3:0 на їх користь.

Більш напруженішою видалася гра за третє місце між командами Успенської школи та Буринської ЗОШ №3.

Єдиний забитий гол успенцями у ворота суперника, приніс їм бронзові медалі.

А головний приз турніру – Кубок – команді-переможниці Буринській СШ №1 (тренер Роман Кондрух) вручив Ярослав Романчук, завідувач сектора молоді, спорту управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Переможець та призери також отримали медалі відповідного гатунку.

На світлині: футболісти команди Успенської ЗОШ Віталій Чевгуз та Євген Педань.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.