У Недригайлові закрили літній сезон з міні-футболу

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), в Недригайлові відбувся товариський матч з міні-футболу, присвячений закриттю літнього сезону.

У ньому зустрілися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та ФК «Ветеран» (Вільшана).

Поєдинок, який команди зіграли на майданчику зі штучним покриттям Недригалівської школи, був і цікавим, і напруженим, і бойовим.

А у підсумку з рахунком 4:2 перемогли недригайлівські футболісти…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.