Сергій Гузєв захищатиме чемпіонський пояс WWFC (змішані бойові мистецтва)

21 вересня 2019 року у київському Палаці спорту зійдуться у запеклих протистояннях 30 найкращих ММА-бійців із 12 країн.

Очікується 16 видовищних поєдинків, 4 з яких – за титул чемпіона світу. ⠀ Головна подія вечора – захист чемпіонського поясу Сергія Гузєва та реванш Світлани Гоцик і Магдалени Сормової.

Перший номер рейтингу PFP WWFC чемпіон Сергій Гузев дебютував у професійних ММА у 2008 році та є одним із найдосвідченіших бійців українських змішаних бойових мистецтв. ⠀ У 2017 році на турнірі WWFC 8 завоював свій титул достроково перемігши бразильця Біспо Леандро. Свій перший захист титулу провів в 2018 році проти колишнього бійця UFC Вагнера Сільви отримавши перемогу рішенням суддів.

Про ці бої на своїх сторінках детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

У загальній кількості в професійному ММА Сергій Гузєв провів 22 поєдинки, у 19 з яких здобув перемоги.

Зауважимо, що Сергій Гузєв народився й виріс у Конотопі, нині живе в Сумах.

Він є Заслуженим майстром спорту, нагороджений державними нагородами.

Сергій Гузєв є також світовим чемпіоном з панкратіону.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.