ФК «Альянс» (Липова Долина) у Кубку України зіграє проти команди Першої ліги

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що в попередньому етапі Кубку України з футболу 27 серпня 2019 року ФК «Альянс» (Липова Долина) з рахунком 4:1 переміг СК «Чайка» з Київщини.

А сьогодні, 28 серпня 2019 року, відбулося жеребкування третього раунду Кубка України з футболу (на світлині).

На цій стадії до 12 переможців попереднього етапу додалися клуби Першої ліги, а також 6 клубів УПЛ, які на даний момент займають місця в нижній шістці ліги.

Нагадаємо, що з третього раунду Кубка в турнірі вводиться посів, тобто, клуби УПЛ розведені між собою на цьому етапі, як і не буде більше зустрічей між представниками Другої ліги.

Базова дата зустрічей третього раунду - 25 вересня 2019 року.

Липоводолинський «Альянсу» зіграє проти ФК «Балкани» (Зоря, Одеська область) з Першої ліги. Нині «балканці» займають 14 місце в Першій лізі з 4 очками після 5 поєдинків. Тут виступає 16 команд.

Подаємо результати жеребкування третього раунду Кубка України з футболу:

«Кремінь» Кременчук - «Олімпік» Донецьк

«Миколаїв» - «Чорноморець» Одеса

«Оболонь-Бровар» Київ - «Гірник-Спорт» Горішні Плавні

«Минай» - «Волинь» Луцьк

«Альянс» Липова Долина - «Балкани» Зоря

«Буковина» Чернівці - «Львів»

«Інгулець» Петрово - «Карпати» Львів

«Діназ» Вишгород - «Олександрія»

«Рух» Львів - «Маруіполь»

«Агробізнес» Волочиськ - «Дніпро-1»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.