Розпочався чемпіонат Буринської ОТГ з міні-футболу

На спортивному майданчику із штучним покриттям в Буринському міському Павловському парку відбувся перший тур відкритого чемпіонату Буринської міської об’єднаної територіальної громади з міні-футболу серед команд аматорів.

Участь у ньому беруть 5 команд: «Батьківщина молода», «ДПРЧ-23» та «Колос» з міста Буринь, «Чернеча Слобода» та «Слобода» з Буринського району.

Чемпіонат проходитиме за коловою системою у два кола.

Команди зустрічатимуться щосуботи. Початок ігор о 10 годині.

Чемпіон та призери стануть відомими наприкінці вересня.

Подаємо результати першого туру:

«ДПРЧ-23» - «Чернеча Слобода»- 6:5

«Слобода» - «Колос»- 2:10

«ДПРЧ-23» - «Батьківщина молода» - 3:11

Наступний тур відбудеться у суботу, 31 серпня 2019 року.

У ньому зіграють:

«ДПРЧ-23» - «Колос»

«Слобода» - «Батьківщина молода»

«Чернеча Слобода» - «Колос»

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.