У Бурині відбувся турнір з міні-футболу

У Бурині, з нагоди святкування Дня міста, відбувся турнір з міні-футболу...

У ньому грали шість команд: ФК «Колос» (Буринь), «Батьківщина молода» (Буринь), «ДПРЧ-23» (Буринь), «Едем» (Буринь), колективи з Хустянки та Слободи Буринського району.

Команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди в кожній.

Ігри в групах пройшли за коловою системою, і в залежності від зайнятих місць в групах команди боролися за заальні місця в турнірі.

Напруженою виявилася фінальна зустріч гравців ФК «Колос» з футболістами із Слободи.

У ній сильнішими виявилися буринці, які й стали переможцем турніру.

А третю сходинку посіла команда «ДПРЧ-23».

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.