Шах і мат…

Під час святкування Дня міста Буринь на базі Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. М. Кравченка відбувся турнір з шахів, у якому взяло участь 8 шахістів.

У цікавій та інтелектуальній боротьбі переможцем став Рибалко Павло, друге місце посів Гайдуков Володимир, а третє виборов Жуков Микола.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та грошовими винагородами управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.