ФК «Динамо» (Київ) виграв Суперкубок України 2019 року

Рахунок на третій доданій хвилині першого тайму точним і сильним ударом у кут воріт, які надійно до цього моменту захищав Денис Бойко, відкрив Алан Патрік, і ФК «Шахтар» (Донецьк) повів у рахунку.

І саме такий рахунок тримався до 80 хвилини поєдинку.

На цій хвилині Микита Бурда головою замкнув передачу із кутового від Карлоса Де Піни, який на 68 хвилині замінив новобранця киян Олександра Караваєва.

А на 83 хвилині у падіння Денис Гармаш красивим ударом відправив м'яч у дальній кут воріт доненчан, які захищав Андрій Пятов.

Більше голів дві найкращі українські команди в матчі не забивали.

Таким чином, «динамівці» зрівнялися з «гірниками» за кількістю перемог в Суперкубку України – по вісім таких кубків тепер у доробку кожної команди.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.