9 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

Як анонсував БіЖ у розділі СПОРТ, ФК «Гранум» (Сніжки) у 9 турі, який відбувся сьогодні в суботу, 20 липня 2019 року, грав удома, в Сніжках, проти команди ФК «Тростянець-2» (Тростянець) – одного з лідерів чемпіонату.

У цілому в рівній боротьбі господарі поля поступилися з рахунком 0:2.

Більш детально про цей матч та інші поєдинки 9 туру інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими матеріалами.

На світлині: грають команди ФК «Гранум» (Сніжки) та ФК «Тростянець-2» (Тростянець).

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.