7 липня 2019 року відбудеться 5 тур чемпіонату Недригайлівщини з футболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Недригайлівщини з футболу в сезоні 2019 року.

У неділю, 07 липня 2019 року, відбудеться 5 тур – це заключний тур у першому колі.

У ньому зіграють:

ФК «Космос» (Терни) – ФК «Іваниця»

ФК «Кулішівка-Хоружівка» - ФК «Вільшана»

ФК «Коровинці» - ФК «Недригайлів»

Початок матчів о 10 годині.

Зауважимо, що після 4 турів у чемпіонаті лідирують ФК «Недригайлів» та ФК «Космос», які набрали по 10 очок.

А 30 червня 2019 року замість матчів першості, як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у Тернах відбувся фінальний поєдинок між командами ФК «Недригайлів» та ФК «Іваниця» на Кубок Недригайлівщини з футболу.

Володарем його стали недригайлівські футболісти…

На світлині: грають команди ФК «Іваниця» та ФК «Недригайлів».

Фото Оксани Кучеренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.