У Бурині відбувся турнір з паркового волейболу

У Павловському парку пройшов турнір з паркового волейболу формату 4х4, тобто, на майданчику одночасно за кожну команду грало по 4 волейболісти.

У турнірі взяли участь 6 команд: три з Бурині – «Ентузіаст-1», «Ентузіаст-2», «Молодість», а також команди з Успенки, Воскресенки та Путивля.

Переможцями стали волейболісти Воскресенки, які в фінальному поєдинку перемогли гравців команди «Ентузіаст-2» з рахунком 2:0.

Третє місце посіли волейболісти з Успенки.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками від управління освіти, молоді, спорту культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.