У Недригайлові пройшов міжрайонний турнір з міні-футболу серед дівчат

У Недригайлові відбувся турнір «Кубок Недригайлівського селищного голови» з міні-футболу серед дівчат 2007-2007 років народження.

У напруженій боротьбі перше місце посіла команда ДЮСШ (Краснопілля), другими стали гравчині команди «Явір» (Краснопілля).

А третє місце зайняи зайняли футболістки ДЮСШ (Недригайлів).

По закінченню змагань начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Сердюк Н.В. нагородила команди та гравців грамотами, медалями, кубками.

А кращими гравчинями турніру визнано Зуб Маргариту з Краснопілля, Корзуненко Ольгу, Острівна Маргариту з Недригайлова.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.