29 червня 2019 року відбудеться 6 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі: ФК «Гранум» у Сніжках зіграє проти ФК «Дружба»

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє матч 6 туру у суботу, 29 червня 2019 року, проти ФК «Дружба» (Дружба) на домашньому стадіоні в селі Сніжки.

Початок гри о 17 годині.

ФК «Гранум» запрошує уболівальників підтримати свою команду.

На світлині: стадіон у Сніжках чекає на футбольний поєдинок.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.